הסיפור של איטרניטי

המקום בו סיפורי חיים וזכרונות חיים לנצח

היה איש. היה אבא. הייתה אחות. היה בן. הייתה חברה. היה סבא... איטרניטי היא פלטפורמה דיגיטלית ראשונה מסוגה שנולדה כמענה לצורך אישי של היזמים. דרך חדשה ברוח הזמן ללוות כל מי שאיבד את היקר לו- מרגע הבשורה ועד להנצחה לדורי דורות ויצירת עולם של זיכרון אישי. מקום בו כל סיפור חיים שהיה ואינו עוד, זוכה לכבוד הראוי ולביטוי המיוחד שלו. הרצון לזכור ולהנציח את יקירינו כפי שהיו - חיו חיים מלאים ותרמו מאישיותם לקרובים להם ולעולם, הוא צורך אנושי וחשוב המסייע גם בהתמודדות עם הכאב. אנחנו מבינים את זה, לכן יצרנו את המעטפת המיוחדת הזו ונלווה אתכם צעד צעד עם שרות תומך וממשק ידידותי שפיתחנו במיוחד.

אנחנו באיטרינטי מציעים לכם מספר דרכים לכבד את זיכרון יקיריכם-

נהיה איתכם מרגע הבשורה- תוכלו ליצור ולעצב ללא תשלום הודעה דיגיטלית אישית על הלוויה או אזכרה ולשתף ברשתות החברתיות או במסרון.

נסייע לכם לעצב ולרכוש מצבה אישית, באופן מקוון, פשוט ומשתלם יותר, שונה מהמקובל עד כה. תוכלו לראות באתר את ההזמנה שלכם, שלב אחר שלב ולשתף גם אחרים לפני הקמה סופית. בנוסף, אנחנו מעניקים גם קוד QR – ריבוע אלומיניום דיגיטלי, אותו תוכלו להצמיד למצבה לסריקה מכל סמארטפון. הסריקה מחברת מייד לאתר הנצחה אישי ליקיריכם, אותו תוכלו להקים אצלנו ללא תשלום נוסף.

נלווה אתכם ביצירת אתר דיגיטלי אישי – להנצחת סיפור חיים. עולם של זיכרון ומקום מפגש דינמי של זיכרונות, רגשות, מחשבות, חוויות ואירועים המתארים ומשמרים את סיפור חייו של יקיריכם. לראשונה, תוכלו ליצור קהילה זוכרת ולהזמין קרובים, חברים וכל מי שהיה לו חלק במסע החיים– לשתף ולהעלות זיכרונות, מילים, תמונות, הקלטות או סרטים. במספר צעדים פשוטים, תוכלו לנצור לנצח נכסי זיכרונות, לספר סיפורי חיים לפי תקופות ותחנות בזמן, ולקבל קוד QR לסריקה מכל סמארטפון, לחיבור מכל מקום לסיפור החיים המיוחד שנצרתם.

נסייע לכם להחיות זיכרון אישי באמצעות הנצחת סיפורי חיים במרחב הציבורי. להנציח את יקיריכם באופן מיוחד ומכובד במרחב הפתוח לכולם, במקום ובדרך המייצגים את הזיכרון הייחודי לו. זה יכול להיות שלט זיכרון על ספסל בגינה או ברחוב, ספריה, בית כנסת או אולם ספורט, שביל בטבע או גינת משחקים. כל מקום שתבחרו הופך להיות אתר זיכרון ממשי המחייה בשטח את סיפור החיים באמצעות קוד QR המתחבר לאתר ההנצחה האישי הדיגיטלי שהקמתם. תוכלו לבחור בהנצחה גם דרך מתן חסות, תרומה מלגות או פרסים. ננגיש לכם את המרחב הציבורי בשיתוף מוסדות מוכרים, מועצות מקומיות ועיריות, כדי לחסוך מכם זמן, בירוקרטיה ומאמץ. אנחנו מאמינים שלכל אדם- לא רק לבעלי שם וממון הזכות להנצחה במרחב, ומאפשרים לכם באמצעות האתר לבחור את המקום, הדרך והתקציב. מכאן, נדאג עבורכם לכל - עד היישום.

אומרים, שכל אדם הוא עולם ומלואו. זה בדיוק החזון שלנו- יצירת מקום המכבד וזוכר עולם ומלואו של כל סיפור חיים.

למענך, למען הדורות הבאים, למען האדם שהיה - וחי בליבנו לנצח.

אנחנו כאן לרשותכם

אנחנו איתכם, מקבלת הבשורה הקשה ויצירת מודעת האבל, דרך הזמנת מצבה ועד הקמת אתר אישי לזיכרון עד. מוזמנים לפנות לצוות השרות שלנו עם כל שאלה- בשיחת טלפון, בוואטסאפ, בשיחת זום או במייל וגם בפגישה אישית במקום הנוח לכם.

או השאירו לנו הודעה כאן

תודה על פנייתכם

אחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
אנו זמינים עבורכם גם במייל, בטלפון ובווטסאפ.
איטרניטי הנצחה

הנה כמה שאלות נפוצות שאולי יעזרו לכם

סרגל נגישות
  • הצהרת נגישות